У Росії суд вкотре відмовився розсекретити указ Путіна про помилування Чийгоза та Умерова

Касаційна інстанція Московського міського суду відмовила заступникам глави Меджлісу кримськотатарського народу Ахтему Чийгозу та Ільмі Умерову у розгляді позову до адміністрації президента РФ щодо розсекречення указу про їхнє помилування.

Полозов зазначив, що у нього і Чийгоза з Умеровим залишається право звернутися до Верховного і Конституційного судів Російської Федерації.

Московськиий суд відмовився розсекретити укази про помилування Чийгоза і Умерова – адвокат

Московськиий суд відмовився розсекретити укази про помилування заступників голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова. В адвоката Полозова та його клієнтів залишається право звернутися до Верховного і Конституційного судів РФ.

Інформаційне агентство Українські Національні Новини. Суд відмовився розсекретити укази про помилування Чийгоза та Умерова. 11 листопада 2018, 18:51

Суд відмовився розсекретити укази про помилування Чийгоза і Умерова – адвокат

Касаційна інстанція Московського міського суду розглянула скарги Ахтема Чийгоза і Ільмі Умерова на незако...

У Москві суд відмовився розсекретити укази про помилування Чийгоза і Умерова - адвокат - 11.11.2018 14:40 — Новини Укрінформ

Московський міський суд розглянув скарги Ахтема Чийгоза і Ільмі Умерова на незаконну відмову в ухваленні їх позовів до Адміністрації Президента РФ і відмовив у їх задоволенні.